Dlaczego my?

Celem naszej firmy jest dostarczenie rozwiązań z zakresu techniki systemowej. Rozwiązania proponowane przez nas mają na celu zaspokojenie podstawowych potrzeb: ciepła i komfortu przy racjonalnym obniżaniu kosztów przeznaczonych na wytwarzanie i wykorzystywanie energii cieplnej, chłodniczej i elektrycznej z Odnawialnych Źródeł Energii.

Obraz

Zadzwoń do nas

+48 509-231-183

Obraz

Adres e-mail

biuro@komfo.pl

Obraz

ul. Gen. Maczka 9

43-300 Bielsko-Biała

Obraz
zdj1

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu instalacji grzewczych, kanalizacyjnych, wentylacji z odzyskiem ciepła i wielu innych.

W ofercie naszej firmy znajdują się: pompy ciepła wraz z wykonaniem dolnego źródła, niskotemperaturowe systemy ogrzewania płaszczyznowego, systemy rekuperacji wraz z GWC, instalacje wod-kan, centralne odkurzacze.

W imieniu Klienta dokonujemy wszelkich formalności wymaganych do uzyskania dotacji do istniejących programów dofinansowania instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii w całej Polsce.

Oferta Naszej firmy jest skierowana do Klientów budujących nowe obiekty jak również istniejących budynków, w których dokonywane są termomodernizacje mające na celu obniżenie kosztów eksploatacyjnych istniejących instalacji. Ponadto naszą ofertę kierujemy do  firm wykonawczych i instalacyjnych.

Naszym głównym zadaniem jest umiejętne wykorzystanie sprawdzonej technologii sprzyjającej środowisku naturalnemu pozwalające w jak największym stopniu zmniejszyć, a nawet zniwelować koszty przeznaczone na wytwarzanie i pozyskiwanie zarówno energii cieplnej jak i energii elektrycznej.

Gwarantujemy naszym Klientom  fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę każdej inwestycji.

Obraz
Obraz

Nasze najważniejsze zalety

Co nas wyróżnia?

 • Podejście do Klienta. Staramy się spełnić wszelkie oczekiwania Klienta już od pierwszego kontaktu oferując rzetelną poradę.
 • Każdy klient jest traktowany indywidualnie- projekty oraz opracowywane na ich podstawie oferty są tworzone od początku do końca pod konkretnego Klienta, z uwzględnieniem sugestii Klienta- nie powielamy podobnych ofert.
 • Dokładnie przedstawiamy i omawiamy zakres prac obejmujący daną instalację w szczegółowej ofercie.
 • Na każdą instalację podpisujemy umowę, która jest gwarantem realizacji instalacji.
 • Zawsze dotrzymujemy terminów i potrafimy się dostosować do oczekiwań Klienta.
 • Proponujemy jasny i klarowny system rozliczania inwestycji, zapewniający Klienta, iż po zakończeniu prac instalacja będzie działać wzorowo, gdyż pieniądze za montaż instalacji są wypłacane dopiero po odbiorze końcowym.
 • W Naszych instalacjach stawiamy na jakość wykonania! Mamy świadomość, iż Nasza praca ma przyczynić się do codziennego odczuwania komfortu Domowników.
 • Dotrzymujemy zobowiązań.
 • Jesteśmy uczciwi, kulturalni i posiadamy wymagane uprawnienia oraz wiedzę praktyczną z zakresu oferowanych instalacji.
 • Każda instalacja jest zakańczana stosownym protokołem (np. próba szczelności instalacji CO, cwu itp.).
 • Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji oraz możliwość indywidualnego przedłużenia gwarancji.
 • Dbając o jakość Naszych usług jako jedna z nielicznych firm na rynku dysponujemy zabezpieczeniem realizowanych inwestycji poprzez ubezpieczenie OC w kwocie 150 000zł.