Centralne odkurzacze

Obraz

WARTO PAMIĘTAĆ

1. KAŻDĄ INSTALACJĘ REALIZUJEMY W OPARCIU O WCZEŚNIEJ ZATWIERDZONY PROJEKT.
2. SZACUNKOWY CZAS REALIZACJI DLA DOMU O POWIERZCHNI 160 m2 – 3 DNI.

Centralny odkurzacz to nic innego jak jeszcze jedna instalacja, którą ukrywa się w ścianach naszego domu. Na jednym jej końcu znajduje się jednostka centralna, a na drugim gniazdo, do którego podłącza się wąż ssący. Brud i kurz wciągany wężem jest usuwany z pomieszczeń zamontowanymi w ścianach rurami.

Większe drobinki zatrzymywane są w pojemniku odkurzacza, natomiast drobnoustroje i powietrze wyrzucane są na zewnątrz budynku. Użytkownik do dyspozycji ma tylko wąż ssący wraz ze szczotkami, który wkłada do gniazda. W ten sposób odbywa się uruchamianie systemu i sprzątanie.

System Beam usuwa praktycznie 99% brudu, cząsteczek kurzu, pyłu, roztoczy i innych alergenów z odkurzanych podłóg, zasłon, mebli i innych powierzchni, a następnie odprowadza je z części mieszkalnej domu do jednostki centralnej umieszczonej zazwyczaj w garażu, piwnicy czy pomieszczeniu gospodarczym. Jednocześnie oczyszczone w 98% powietrze z jednostki centralnej wydmuchiwane jest na zewnątrz. Zmniejsza to emisję alergenów do powietrza.

Obraz

Podstawowe składniki systemu

  • Gniazda ssące – rozmieszczone w budynku tak, aby można było bez trudu dotrzeć wężem ssącym do najdalszych zakamarków pomieszczeń. Optymalne warunki odkurzania zapewniają gniazda usytuowane w miejscach centralnych, np. na korytarzu.
  • Jednostka centralna, czyli odkurzacz, zainstalowany na stałe w dowolnym pomieszczeniu gospodarczym, np.: piwnicy, garażu, kotłowni. Odkurzacze BEAM posiadają system filtracji cyklonicznej, współpracujący z samooczyszczającym się filtrem mechanicznym CleanStream™. Filtr zatrzymuje wszystkie większe zanieczyszczenia oraz 99,97% cząstek dwumikronowych. W przeciwieństwie do odkurzaczy przenośnych, nie zmniejsza to siły ssącej odkurzacza, która jest stała bez względu na ilość kurzu w zbiorniku. Filtry BEAM CleanStream™ nie wymagają żadnej obsługi.
  • Szufelka automatyczna – zainstalowana w szafce kuchennej, zapewniająca utrzymanie czystości w kuchni. Podmiatane do otworu odpadki są automatycznie zasysane i odprowadzane do zbiornika na kurz.
  • Elastyczny wąż ssący wraz z akcesoriami do sprzątania.

 

Obraz

INNOWACJA PRODUKTU

Kompletny system centralnego odkurzania to jednostka centralna wraz z gamą funkcjonalnych akcesoriów. Dla łatwego i dokładnego czyszczenia opracowaliśmy węże z ergonomicznymi uchwytami, rurki teleskopowe oraz szczotki i ssawki do różnych rodzajów powierzchni.


Wyświetlacz LCD prezentujący godzinę, temperaturę, łączny czas pracy oraz wydajność odkurzacza. Wskazuje również kiedy powinien być opróżniony pojemnik na zanieczyszczenia.


Półprzezroczysty pojemnik na zanieczyszczenia opróżnia się co kilka miesięcy, a materiał z jakiego jest wykonany zapobie- ga rozwijaniu się bakterii. Jego pojemność to aż 25 litrów!


Chcesz odkurzać z większą mocą? A może z odrobinę mniejszą, bo to delikatny chodnik? Suwak na rękojeści węża pozwala na precyzyjne dobieranie siły ssącej.

Obraz

Zadzwoń do nas

+48 509-231-183

Obraz

Adres e-mail

biuro@komfo.pl

Obraz

ul. Gen. Maczka 9

43-300 Bielsko-Biała